Aktualnosci

AKTUALNOŚCI | Oczyszczalnia

Yoga Republic w Oczyszczalni

Yoga Republic w Oczyszczalni

gdzie | Oczyszczalnia

kiedy | 21 - 23.II.2020

21. - 23. lutego 2020

prowadzi Marek Łaskawiec

Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób już praktykujących, jak i stawiających na macie pierwsze kroki.

Dzień zaczynać będziemy od praktyki Ashtanga Jogi. Podczas zajęć warsztatowych zajmiemy się wybranymi elementami praktyki: stabilności i wygodzie asan, oddechowi, powiązaniu ruchu z oddechem. Porozmawiamy także trochę o teorii jogi, o tym jak praktykować ją we współczesnym świecie na macie i poza nią – np. o tym, jak teoria jogi ma się do naszej codziennej rzeczywistości, czy praktyka jogi zmienia coś w naszym stylu życia, naszych relacjach z innymi i samym sobą. Dzień kończyć będziemy dyskusją, wieczorną medytacją i ćwiczeniami oddechowymi.

 

 

MAREK ŁASKAWIEC

 

Zaczęło się niewinnie. Jako zapalony tenisista poszedłem na jogę, żeby się trochę porozciągać i … wciągnęło mnie na dobre. Dzięki jodze nieoczekiwanie wiele się w moim życiu zmieniło – patrzenie na świat, dieta, sposób spędzania wolnego czasu. Jak mawia Richard Freeman: "Yoga ruins your life. But trust me – it’s a good thing". Po paru latach regularnej praktyki pod okiem Przemka Nadolnego, założyciela Yoga Republic, zacząłem mu asystować, a potem prowadzić samodzielne zajęcia. Miałem także szczęście uczyć się na warsztatach innych znakomitych nauczycieli jogi: m.in. Richarda Freemana, Johna Scotta, Larugi Glaser, Kino MacGregor, Ty’a Landruma oraz Tarika van Prehn.  Tajniki korekt podczas praktyki I-szej i II-giej serii Ashtanga Vinyasa Jogi miałem okazję pogłębiać po okiem Manju Joisa.  Dzięki warsztatom z anatomii Davida Keila oraz Stu Girlinga zmieniłem sposób patrzenia na ludzkie ciało. Miałem okazję rozwijać praktykę pranajamy dzięki zajęciom z Davidem Garriguesem oraz Sami Mälkiä. Pasjonuje mnie także filozofia i historia jogi – na tyle mocno, że oprócz lektur własnych skończyłem kursy z historii i filozofii jogi, „Joga Sutr” Patanjalego oraz Wedanty i filozofii Sankhya. Jestem redaktorem portalu www.bosonamacie.pl , gdzie piszę o  jodze i zdrowym stylu życia oraz prowadzę bloga „Pies z głową w bok”. Pisuję również do dwumiesięcznika „Joga”. Prowadzę także bloga kulinarnego www.zniejednegogarnka.pl, gdzie realizuję moją pasję gotowania, które jest nie tylko wege ale również zdrowe i smaczne. 

MIEJSCE

 

OCZYSZCZALNIA

To wyjątkowe miejsce położone pośród łąk, stawów oraz szumiących brzozowych lasów – 20 ha odosobnionego terenu zapewnia możliwość całkowitego wyciszenia. Sam obiekt, w którym będziemy mieszkać i praktykować, odznacza się oryginalną i wysmakowaną, minimalistyczną architekturą – Stodoła Grzechów i Cnót jednym bokiem oparta jest o leszczynowy zagajnik, a drugim przez wielkie okna ukazuje kojący widok na mały staw, a wszystko to zaledwie 39 km Warszawy.

CENA

Cena obejmuje zajęcia, wyżywienie (3 posiłki dziennie) oraz pobyt w pokoju dwuosobowym z własną łazienką.

699 zł

REZERWACJA


Rezerwacji można dokonać wpłacając 299 zł zaliczki lub całość kwoty na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: info@yogarepublic.pl. Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna przelewem do 18. lutego lub gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu.  


Nazwa odbiorcy: Yoga Republic s.c.
Nr konta: 61 1440 1387 0000 0000 1319 5412 
Tytułem: Oczyszczalnia, termin, imię i nazwisko, nr kontaktowy

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY. 

 

 

 

 

 

 

NEWSLETTER

Podaj swój mail, żeby dowiedzieć się
najnowszych informacji o Oczyszczalni