Aktualnosci

AKTUALNOŚCI | Oczyszczalnia

Majowe spotkania z jogą i Piotrem

Majowe spotkania z jogą i Piotrem

gdzie | Oczyszczalnia

kiedy | 29 - 31.V.2020

JOGA NA ZDROWIE W OCZYSZCZALNI POD WARSZAWĄ (40 KM.)

Zapraszamy Was serdecznie na warsztaty, na których chcemy szczególną uwagę poświęcić wzmacnianiu odporności na wszystkich poziomach: od zdrowego odżywiania, z menu pełnym warzyw, kiszonek wszelkiej maści i wege smakołyków, przez praktykę asan poruszających energię w całym ciele oraz pranajamę, dzięki której skupimy się na regenerującej mocy oddechu, po wyciszającą umysł medytację.

Z zachowaniem oczywiście wszystkich wymogów sanitarnych i stosując wytyczne z sanepidu – spotykamy się w kameralnych, bezpiecznych warunkach.

Ilość osób mocno ograniczona. Osoby przyjeżdżające pojedynczo gwarancja pokoju 1-osobowego z łazienką. Konieczna własna mata, koc i pasek, czasowo nie ma możliwości korzystania ze wspólnego sprzętu. Jeśli nie masz swoich rzeczy – zgłoś się do nas, wykombinujemy coś.

Cena:
790 zł. w pokoju 2 osobowym
890 zł. w pokoju 1 osobowym

Miejsce:

Niepowtarzalne wnętrze niesamowitej Stodoły z 10 dwuosobowymi pokojami z łazienkami w klimacie 5 Cnót i 5 Grzechów A wszystko to otoczone wielkim ponad 10-hektarowym terenem do naszej dyspozycji pośród łąk i lasów.
Więcej: www.oczyszczalniamiejsce.pl

Termin: 29 – 31 maja 2020

zaczynamy w piątek zajęciami jogi o 18.30; kończymy w niedzielę obiadem  o 13.30

 

Szczegóły:

https://yogamudra.pl/event-location/oczyszczalnia/

NEWSLETTER

Podaj swój mail, żeby dowiedzieć się
najnowszych informacji o Oczyszczalni