Aktualnosci

AKTUALNOŚCI | Rozpieszczanie

Joga, medytacja, psychologia procesu

Joga, medytacja, psychologia procesu

gdzie | Rozpieszczanie

kiedy | 15 - 17.XI.2020

Późna jesień – krótkie dni, długie wieczory… Czas wyciszenia, refleksji i medytacji.

 

Zapraszamy Was na weekend z jogą, medytacją i psychologią procesu. Zgodnie z cyklem natury będziemy mogli wyciszyć się i zrobić przestrzeń na odpoczynek oraz regenerację.

Naszymi przewodnikami będą joga, medytacja i psychologii procesu.

Joga – głęboka praca z ciałem, budzi naszą wewnętrzną mądrość i uczy nas jak optymalnie dla siebie podążać za swoją energią w kontakcie z naturą naszego ciała i przyrody.

Medytacja – praktyka umysłu – w drodze do wyzwolenia prawdziwej natury umysłu, uświadamia nam, jak funkcjonuje nasz codzienny umysł i jak możemy bardziej przytomnie z nim współdziałać.

Psychologia Procesu – pokzauje nam, jak podążać za swoimi aktualnymi procesami – za swoim Śnieniem. Uczy, jak odczytywać sygnały, które niosą ze sobą nowe życie, nowe rozwiązania, nową energię, kryjąc się za niechcianymi symptomami w ciele, problemami w relacjach, za poczuciem braku energii i trudności w świecie.
Psychologia Zorientowana na Proces ułatwia nam pełniejsze przeżywanie tego, co się właśnie wydarza w naszym życiu – uelastycznia – uwalnia zablokowaną energię i witalność.

Rezerwacja:

Arek Tabero – tel.: 603 779 158, taberoarek@gmail.com

NEWSLETTER

Podaj swój mail, żeby dowiedzieć się
najnowszych informacji o Oczyszczalni