sprawdź co się u nas dzieje

AKTUALNOŚCI | Rozpieszczanie

5-7.04 Arkadiusz Tabero

5-7.04 Arkadiusz Tabero

gdzie | Rozpieszczanie

kiedy | 5 - 7.IV.2019

Wiosna to czas przebudzenia. Witalne soki natury, uśpione libido budzą się i na nowo ożywiają tkanki wszelkiego życia.

Wpisując się w ten odwieczny rytm - niespożytą energię natury i życia - "podłączymy się pod wiosnę" i będziemy budzić naszą witalność na poziomie ciała, emocji i umysłu.

Naszymi przewodnikami będą joga, medytacja i psychologii procesu.

Joga - głęboka praca z ciałem, budzi naszą wewnętrzną mądrość i uczy nas jak optymalnie dla siebie podążać za swoją energią w kontakcie z naturą naszego ciała i przyrody.

Medytacja – praktyka umysłu – w drodze do wyzwolenia prawdziwej natury umysłu, uświadamia nam, jak funkcjonuje nasz codzienny umysł i jak możemy bardiej przytomnie z nim współdziałać.

Psychologia Procesu – pokzauje nam, jak podążać za swoimi aktualnymi procesami – za swoim Śnieniem. Uczy, jak odczytywać sygnały, które niosą ze sobą nowe życie, nowe rozwiązania, nową energię, kryjąc się za niechcianymi symptomami w ciele, problemami w relacjach, za poczuciem braku energii i trudności w świecie.

Psychologia Zorientowana na Proces ułatwia nam pełniejsze przeżywanie tego, co się właśnie wydarza w naszym życiu – uelastycznia – uwalnia zablokowaną energię i witalność.

Arkadiusz Tabero
tel.: 603 779 158
mail: taberoarek@gmail.com

Maja Czerwińska
mail: maja.czerwinska@o2.pl

NEWSLETTER

Podaj swój mail, żeby dowiedzieć się
najnowszych informacji o Oczyszczalni